O2 55 İSTANBUL

Konum itibarı ile şehrin hem içinde hem de karmaşasından uzakta inşa edilen, özellikle bloklar arası site peyzaj alanlarının fazlalığı ile farklılaşan özel bir proje. Her ailenin ihtiyacını karşılayacak çeşitli büyüklükteki konut tipleri ile alternatifler sunan  0255 İstanbul her projede bulunmayan açık alanları ile daha özgür hareket imkanı sağlıyor.

Mimari tasarımının ana kriteri çevreye atfettiği değer olan  0255 İstanbul 'da araç trafiğinin tamamı, arsa çevresindeki 3 yönden gelen tali yollardan giriş-çıkış alınarak çözülüyor. Proje tasarımındaki unsurlar, geniş alanları ve yapım esnasında birlikte çalışılan dünyaca ünlü markalar ile Zekeriyaköy’e farklı bir yaşam alanı yorumu getiriyor.
BCC INVEST, her projesinde koruduğu standartları ve düşünülmüş detaylarını Zekeriyaköy’de tüm incelikleri ile sürdürüyor. 0255 İstanbul, sosyal merkezinde; ortak alanda açık yüzme havuzu ve çok amaçlı salonu ile yaşamın hızını kesecek aktivitelerinize yer ayırıyor.

Bunların dışında 8.770 m2’si yeşil alan olarak ayrılan bölümlerde peyzaj projesine uygun olarak, yürüme yolları, dinlenme alanları gibi dış mekan düzenlemeleri de  0255 İstanbul sakinlerine şehrin gürültüsünden uzak temiz ve derin bir nefes aldırıyor.
İstanbul’un merkezine sadece 18 km. olan,  ana arterlerine en yakın villa projelerinden biri olan  0255 İstanbul , Sarıyer’e 4 km., İstinye Park AVM 8 km., E-6 bağlantı yoluna 11 km., Z.kuyu 14 km., Beşiktaş’a 17 km. mesafede yer alıyor. 02 55 Istanbul Zekeriyaköy çevre projelerden bir diğer farkı ise villaların dört bir yanının yeşilliklerle kaplı olması. 8.770 m2’si yeşile ayrılan 15.548m2'lik özel bir alanda yer alan  0255 İstanbul, Zekeriyaköy’ün sıcaklığını yansıtan 48 adet residence ve 7 adet çok özel malikaneden oluşuyor. 4 Farklı tipteki villa projesinde toplam 55 adet konut bulunuyor.
 

-